شیشه اتومبیل پورشه

پورشه

تاریخچه اتومبیل پورشه


شرکت خودروسازی و طراحی آلمانی است که در سال 1931توسط فردیناند پورشه در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. پورشه در زبان آلمانی به معنای مرد جوان می باشد. پورشه در ابتدا در حوزه طراحی و توسعه موتورهای اتومبیل با دادن خدمات فنی و مهندسی و مشاوره فعالیت می نمود. مشتریان مهم پورشه در آن سالهای نخست فعالیتش خودرو سازهایی مانند آئودی، مرسدس بنز، دکاو، اپل و ... بودند. یکی از طرحهایی که پورشه در آن مشارکت داشت پروژه فولکس واگن بود.در این پروژه شخص فردیناند پورشه شخصا دعوت به کار شد و نخستین اتومبیل فولکس واگن به نام بیتل طراحی و تولید شد که امروزه به عنوان یکی از موفق ترین اتومبیل های تولید شده در تاریخ خودرو سازی در جهان هم اکنون شرکت پورشه پنجمین اتومبیل ساز آلمان از نظر دارایی ودرآمد سالانه است.شرکت پورشه از ابتدا با کمپانی فولکس واگن ارتباطی نزدیک و تنگاتنگ داشته است.طراحی و تولید مدل مشترکی به نام فولکس واگن –پورشه 914 در سال 1969 انجامید.همکاری بعدی این دو شرکت در سال 2002 منجر به تولید پورشه ماکان شد.

فردیناند پیک، نوه فردیناند پورشه در سال 2003 مدیر عامل اجرایی فولکس واگن و رئیس هیت مدیره پورشه دو شرکت پورشه و واگن را دو عضو یک خانواده معرفی و توصیف نمود. خروجی خودرو شرکت پورشه در سال 2012 143096 دستگاه خودر بوده است. درآمد 21.53 میلیارد یورو در سال 2017 و سود ناخالص 2.44 میلیارد یورو و مجموع دارایی 31.28 میلیارد یورو و پرسنل 29777 نفری مجموع تلاش و تولید و طراحی چند ساله شرکت پورشه است..

.

شیشه اتومبیل پورشه کاین ( Porsche Cayenee )

.

پورشه کاین یک خودروی پنج سرنشین سایز متوسط لوکس است که از سال ۲۰۰۲ توسط شرکت آلمانی پورشه تولید می‌شود. کاین اولین خودرو با موتور وی۸ است که از سال ۱۹۹۵، از تاریخ متوقف شدن تولید پورشه ۹۲8 به بعد توسط پورشه ساخته شده است. پورشه کاین 6 سیلندر است و 24 سوپاپ دارد از جمله امکانات آن می توان به سیستم ضد قفل ABS فرمان هیدرولیک 6 کیسه هوا و قفل مرکزی اشاره کرد..

شیشه اتومبیل پورشه پانامرا ( Porsche Panamera )

یکی از محصولات پرطرفدار شرکت پورشه ،پانامرا است .موتوری 8سیلندر با 4800 سی سی حجم، توربوشارژ ،دو دیفرانسیل، 400اسب بخار قدرت ،گیربکس 7 سرعته ،شتاب 5 ثانیه(صفر تا صد) ،سیستم ایمنی و پایداری PSM,ABD,MSR,ASR,ABS ،تنظیم حالت رانندگی اسپرت ،اسپرت پلاس،گرمکن شیشه اتومبیل جلو، تنظیم صدای خروجی اگزوز ،GPS ،تلفن ،سیستم گرمکن و سرد کن برای صندلی ها، سانروف برقی، صندلی های جلو برقی با سیستم حافظه یکپارچه برای آینه ها و فرمان، سنسور پارک، آینه های ضد نور، سنسور باران و.....

شیشه اتومبیل جلو پورشه پانامرا

شیشه اتومبیل جلو پورشه پانامرا در انواع خارجی وچینی در شیشه اتومبیل خاوران موجود است.شیشه اتومبیل جلو پورشه پانامرا دورمشکی دورنگ بالاکبود بانوارپایه آینه پایه سنسوردر شیشه خاوران موجود است..

شیشه اتومبیل عقب پورشه پانامرا

شیشه اتومبیل عقب پورشه پانامرا در شیشه اتومبیل خاوران ،هیتردار دورمشکی تمام رنگ سبز، موجود است..

شیشه های جانبی پورشه پانامرا

شیشه اتومبیل درب جلو دو سمت پورشه پانامرا طلقی دور مشکی تمام رنگ سبز، دور مشکی تمام رنگ سبز، طلقی دور مشکی تمام رنگ دودی، در شیشه اتومبیل خاوران موجود است.

.