شیشه اتومبیل پراید

درباره پراید

پراید در دهه 80 و 90 میلادی توسط شرکت مزدا 121 ژاپن تولید می شد. خط تولید این خودرو در سالهای بین 1987 تا 2000 به شرکت کیا موتورز کره انتقال پیدا کرد. همچنین در آمریکای شمالی توسط شرکت فورد به فروش می رسید. از سال 1372 شمسی تولید آن در شرکت سایپا آغاز گردید و به علت مصرف سوخت پایین و همچنین قیمت مناسب قطعات آن در طبقه ی متوسط بسیار محبوب شد. امروزه شرکت سایپا انواع مختلف این محصول را تولید می کند. شیشه اتومبیل خاوران، عرضه کننده ی انواع شیشه های اتومبیل، در خصوص تولید انواع شیشه پراید از جمله شیشه اتومبیل عقب پراید، شیشه اتومبیل جلو پراید نیز فعالیت دارد. این شرکت مفتخر است که محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان خود عرضه می کند که شیشه اتومبیل پراید در گروه شیشه های ایرانی عرضه شده توسط شیشه اتومبیل خاوران می باشد.

انواع شیشه اتومبیل

شرکت سایپا امروزه پراید را در چهار نوع پراید 131، پراید132، پراید141 و پراید 111 تولید می نماید که هرکدام از آنها تفاوت های جرئی با یکدیگر دارند. البته این تفاوت ها بیشتر از نظر ظاهر به چشم می خورد و تقریبا تمامی پرایدها از نظر فنی مشابه هستند. به عنوان مثال تمامی آنها موتور انژکتوری 4سیلندر دارند و سیستم ترمز آنها جلو دیسکی و عقب کاسه ای می باشد. تنها دو نوع 111 و 132 در تیپ EX دارای سیستم ترمز ABS می باشند. همچنین انواع پراید دارای گیربکس 5 دنده ای می باشد. نوع سوخت پراید بنزین بدون سرب است.
شیشه اتومبیل پراید در تمامی انواع و تیپ های گوناگون از لحاظ جنس مشابه و در بعضی از لحاظ مانند اندازه متفاوت است. پراید در درب های جلو دارای شیشه بالابر برقی، برف پاک کن با قابلیت تنظیم دور، شیشه شوی دو نازله و شیشه عقب پراید المنت دار است. آینه پراید 132 قابلیت تنظیم از داخل را دارند و برتری این مدل به سایر انواع پراید سیستم ضد سرقت آن می باشد. این مدل همچنین دارای ریموت با قابلیت باز کردن صندوق عقب است. شیشه اتومبیل پراید 132 در دو نوع رنگی و ساده نیز تولید می شود.

انواع شیشه اتومبیل پراید

در این سال ها پراید در مدل های گوناگون اما با یکسری تفاوت های جزئی تولید شده است. شیشه های تمام مدل های پراید در مرکز شیشه اتومبیل خاوران موجود است و شما می توانید برای خرید و نصب و تعویض انواع شیشه اتومبیل خودرو با شماره تلفن های ما در تماس باشید و یا از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید. انواع شیشه اتومبیل های موجود در شیشه خاوران به تفکیک مدل ماشین عبارتند از:
شیشه اتومبیل پراید 131
شیشه اتومبیل پراید 132
شیشه اتومبیل پراید 141
شیشه اتومبیل پراید 111