شیشه اتومبیل ولوو

ولوو

تاریخچه ولوو و شیشه اتومبیل


ولوو یک شرکت سوئدی است که کار خود را در ۱۴ آوریل ۱۹۲۷ به عنوان شرکت خودروسازی در شهر گوتنبورگ سوئد آغاز کرد و سازنده ی خودروهای سنگین و قطعات آن است. از جمله تولیدات این شرکت تریلی، کامیون، اتوبوس، تجهیزات ترابری و سازه‌ای، سامانه‌های پیش‌رانش دریایی و صنعتی، تجهیزات هوافضا و خدمات مالی است. شیشه اتومبیل خاوران این افتخار را دارد که شیشه اتومبیل خودروهای این برند را باکیفیت مطلوب و قیمت استثنایی ارائه کند. در ادامه به بررسی برخی از انواع شیشه اتومبیل ولوو برای انواع خودروهای ولوو پرداخته ایم.

شیشه اتومبیل کامیون ولوو FM / FH مدل 1998

ولوو اف اچ یا ولوو FH (به اصطلاح فرانسوی اف هاچ که در ایران رواج دارد) نام مدلی پر تیراژ از سری کامیون های ولوو است که از نوع کشنده می باشند و از سال 1993 میلادی تا به امروز بدون وقفه در خط تولید ولوو قرار دارد و به طور مکرر چندین دوره پیاپی عنوان قوی ترین و پرفروش ترین کامیون سال را تصاحب کرده است.

شیشه اتومبیل جلو کامیون ولوو FM / FH

شیشه اتومبیل جلو ولوو از نوع دور مشکی و تمام رنگ سبز در مرکز خاوران موجود است.

شیشه ولوو FM / FH

شیشه اتومبیل ولوو C30 مدل 2007

به ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻳﻜﻰ ﺍﺯ ﻣﺪﻝﻫﺎﻯ ﺗﺎﺛﻴﺮ ﮔﺬﺍﺭ، ﻭﻟﻮﻭ ﺑﺮﺍﻯ ﺁﻥ ﺩﺳـﺘﻪ ﺍﺯ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎﻧﻰ ﺷﻜﻞ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻛﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻓﻀﺎﻯ ﺷﻬﺮ ﻣﻰﮔﺬﺭﺍﻧﻨـﺪ ﻭ ﺧﻮﺍﻫﺎﻥ ﺧﻮﺩﺭﻭﻳﻰ ﻣﻨﺎﺳـﺐ، ﺑﺎ ﻃﺮﺍﺣﻰ ﺯﻳﺒﺎ ﻭ ﻫﻴﺠـﺎﻥ ﺍﻧﮕﻴﺰ، ﺗﻮﺍﻧﺎﻳﻰﻫﺎﻯ ﺣﺮﻛﺘﻰ ﻗﺎﺑﻞ ﻗﺒﻮﻝ ﻭ ﺍﺯ ﻫﻤﻪﻣﻬﻢ ﺗﺮ ﺷﺨﺼﻴﺘﻰ ﻣﺘﻤﺎﻳﺰ ﻫﺴﺘﻨﺪ. یکی از آپشن های ولوو c30 داشتن شیشه های UV می باشد. انواع شیشه اتومبیل ولوو C30 را می توانید از مرکز شیشه اتومبیل خاوران تهیه کنید.

شیشه اتومبیل درب جلو و عقب ولوو C30

شیشه اتومبیل درب جلو و عقب ولوو C30 از نوع تمام رنگ سبز موجود می باشد.شیشه اتومبیل ولوو XC90 مدل 2016

ولوو xc90 یکی از ایمن ترین شاسی بلند های جهان است. این خودرو در همه جای دنیا با موتور 4 سیلندر عرضه شده است و برخلاف اکثر شاسی بلند های وارداتی کشور، موتور 4 سیلندر این خودرو به عنوان ضعیف ترین پیشرانه اش، تنها سهم بازار کشور ما نیست بلکه این پیشرانه به عنوان پیشرانه ی بنزینی این خودرو با توانایی و بازده فراوان در همه جای دنیا عرضه شده است. انواع شیشه اتومبیل ولوو XC90 به تفکیک کاربرد در ادامه لیست شده است.

شیشه جلو ولوو XC90 مدل 2016 و 2003

شیشه اتومبیل جلو این خودرو از نوع هیتردار، دورمشکی و تمام رنگ سبز موجود است.

شیشه اتومبیل عقب ولوو XC90 مدل 2016 و 2003

شیشه اتومبیل عقب ولوو XC90 از نوع هیتردار، دورمشکی و تمام رنگ سبز موجود است.

شیشه اتومبیل لچکی ولوو XC90 مدل 2016

شیشه اتومبیل درب جلو و عقب ولوو XC90 مدل 2016 و 2003

شیشه اتومبیل ولوو XC90 مدل 2016 و 2003

شیشه اتومبیل ولوو XC60 مدل 2008

ولوو XC60 برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی راهی بازارهای خودروهای در کلاس لوکس شاسی بلند گردید. ولوو XC60 پس از ولوو XC90 پرفروش ترین محصول تولیدی شرکت ولوو در بازار آمریکا است. این خودرو با ظاهر زیبا و مدرن، تجهیزات لوکس و تکنولوژی روز جهان به همراه پیشرانه های مناسب و با مصرف سوخت قبل قبول به عنوان یکی از کاندیداهای بهترین خودروهای موجود در کلاس خود برای سال ۲۰۱۸ است. شما می توانید شیشه ولوو XC60 و تمامی خدمات آن مانند نصب و ترمیم و تعویض را از مرکز خاوران دریافت کنید.

شیشه اتومبیل عقب ولوو XC60

شیشه اتومبیل عقب این خودرو از نوع هیتردار، دور مشکی و تمام رنگ سبز موجود است.

شیشه اتومبیل جلو ولوو XC60

شیشه جلو ولوو XC60 از نوع هیتردار، دور مشکی و تمام رنگ سبز در مرکز خاوران موجود است.

شیشه اتومبیل درب جلو ولوو XC60

شیشه اتومبیل درب عقب ولوو XC60