شیشه اتومبیل میتسوبیشی

میتسوبیشی

تاریخچه میتسوبیشی

میتسوبیشی به معنای سه لوزی می باشد و به عنوان شرکت حمل و نقل در سال ۱۸۷۰ توسط یاتارو ایواساکی در ژاپن تاسیس شدو در زمینه های گوناگون مانند خودروسازی، هواپیماسازی، صنایع اتمی، الکترونیک فعالیت دارد. خودرو میتسوبیشی لنسر، پاجرو و گالانت شاخص ترین محصولات میتسوبیشی هستند.

شیشه پاجیرو

پاجیرو ضمن داشتن ظاهری زیبا ازموتوری 6 سیلندر و پر قدرت با قدرتی معادل 200 اسب بخار بهره مند است دارای گیربکس 5 دنده و فرمان هیدرولیک بهرهمند است دارای شیشه های گرم کننده و مه شکن و ... میباشدشیشه گالانت

گالانت یکی دیگر از محصولات شرکت میتسوبیشی می باشد. گالانت اولین بار در سال 1969 با نام میتسوبیشی گالانت کولت ارائه شدنام سپس به پلایموت کریکت تغییر نام داد در سال 1996 اولین نسلی که به سیستم گیربکس تیپ ترونیک در میتسوبیشی مجهز شد و مدیریت هوشمند سوخت (GDI) میتسوبیشی نیز در این نسل به بازار آمد.و تولید این خودرو تا سال 2004 ادامه پیدا کرد.

اخرین نسل با کلی تغییر در ظاهری ارائه شد. میتسوبیشی با تکمیل سیستم GDI مکانیزم کنترلی جدیدی در مصرف سوخت و راندمان موتور ایجاد کرد بدنه در قسمت جلو دارای منحنی های تیز بوده و زاویه انحنای شیشه عقب آن به خوبی فضا سازی سرنشینان عقب را انجام می دهد کابین آن برای سرنشینان جلو و عقب جادار و راحت است.شیشه اتومبیل ون دلیکا

ون دلیکا خودرویی چینی است که قلب تپنده آن مربوط به کارخانه میتسوبیشی است. ابعاد ون دلیکا حدودا 5 متر طول 1.70 متر عرض و ارتفاع 1.9 متر می باشد. دارای 11 صندلی جهت سرنشینان است. موتور آن 2000 سی سی حجم دارد و قدرت 125 اسب بخار و جعبه دنده دستی 5 سرعته ساخته شده است.

شیشه جلو ون دلیکا

شیشه اتومبیل جلو ون دلیکا در شیشه خاوران در انواع دور مشکی تمام رنگ ،دور مشکی بالا رنگ موجود و آماده نصب است.

شیشه اتومبیل عقب ون دلیکا

شیشه عقب ون دلیکا در نوع نشکن خم رنگی المنتدار در خاوران گلس موجود است.

شیشه اتومبیل بغل ون دلیکا

شیشه های جانبی ون دلیکا در انواع تمام رنگ ،تمام رنگ سبز در شیشه اتومبیل خاوران موجوداست.