شیشه اتومبیل سمند

درباره سمند

پس از گذشت سه دهه از توليد پيكان و عدم تنوع در شكل ظاهري و فني آن نياز مبرم به طراحي و ساخت خودرو جديدي كاملآ متفاوت از نوع فعلي مد نظر قرار گرفت كه شركت را بر آن داشت در جهت پيشبرد اهداف سازندگي كشور و رقابت با شركتهاي خودروساز خارجي در مركز تحقيقات ايران خودرو با همكاري مهندسين و متخصصين ايراني، نمونه هايي از خودرو ملي را با نام سمند طراحي و توليد كند. در ادامه شركت در راستاي ارتقاء محصول سمند اقدام به طراحي و ساخت نسل جديد و مجهزتري از خودروي سمند با نام سمندLX در سال 1383 نمود. در ادامه و از سال 1389 سيستم الكترونيكي جديدي با نام سيستم عيب ياب هوشمند (مالتي پلكس) در كنار سيستم الكترونيكي قبلي «سيستم هشدار دهنده گويا» براي اين خودرو طراحي و توليد شد؛ كه مشتريان مي­توانند متناسب با سليقه خويش يكي از اين دو سيستم را انتخاب نمايند. سمندLX با بهره مندي از مزايايي همچون قطعات يدكي ارزان و در دسترس ، ايمني بالا به دليل برخورداري از بدنه مستحكم، راحتي سرنشينان با صندلي­هاي طراحي شده متناسب با ويژگي­هاي بدني آنها، ابعاد مناسب براي استفاده درون و برون شهري، فضاي قابل توجه داخل اتاق و صندوق عقب، فرمان پذيري عالي به ويژه در جاده­هاي پر پيچ و خم و امكانات مناسب به يكي از محبوب­ترين خودروهاي روز ايران و حتي برخي از كشورهاي هدف صادرات، تبديل شده است. در سمندها شیشه اتومبیل یکسان است و آلیاژ ساخت شیشه اتومبیل در سمند از کیفیت خوبی برخوردار است. شیشه اتومبیل سمند X7 شیشه اتومبیل سمند LX شیشه اتومبیل سمند EL شیشه اتومبیل سمند SE شیشه اتومبیل سمند سریر شیشه اتومبیل سمند سورن

انواع مدل سمند

سمند به معنای اسب زرد یکی از خودروهای شرکت ایران خودرو است. این اتومبیل در سال ۱۳۸۱ با همکاری آلمان و انگلستان ساخته شد. سمند هم اکنون در مدل های سمند معمولی، سمند EL، سمند SE، سمند ال‌ ایکس، سمند سورن، سورن ELX، سمند سریر با موتور XU7JPL4 و سمند سفارشی LX موجود است. طراحی موتور، بدنه و شاسی این خودرو توسط شرکتهای انگلیسی و فرانسوی انجام شده و قالب های اصلی آن ژاپنی می‌ باشد و جیگ و فیکسچرهای آن و همچنین طراحی خط تولیدش کار شرکت کره‌ای ووشین می‌ باشد. شما می توانید برای سفارش و خدمات نصب و تعویض شیشه خودرو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع شیشه اتومبیل سمند به تفکیک کاربرد

حتما می‌دانید که اگر شیشه اتومبیل جلو از استاندارد کافی برخوردار نباشد باعث مردود شدن خودروی شما در معاینه فنی خودرو خواهد شد. در صورت هرگونه آسیب دیدگی، هنگام خرید شیشه اتومبیل، کیفیت و سلامت شیشه و ضریب ایمنی بالای آن را در نظر بگیرید. مرکز شیشه اتومبیل خاوران با سال ها تجربه در تهیه و تولید شیشه های خودرو، انواع شیشه اتومبیل های سمند را نیز با کیفیت بالاتر و قیمتی پایین رقبا عرضه کرده است. شما می توانید شیشه های جلو و عقب سمند، شیشه درب سمند، شیشه بالابر سمند، شیشه را از مرکزخاوران سفارش دهید. انواع شیشه اتومبیل های موجود در شیشه خاوران عبارتند از:
شیشه اتومبیل جلو سمند
شیشه اتومبیل عقب سمند
شیشه اتومبیل درب سمند
شیشه اتومبیل بالابر سمند
شیشه اتومبیل فتوکرومیک سمند
شیشه اتومبیل دودی سمند