شیشه اتومبیل جک

جک

تاریخچه شیشه اتومبیل جکشرکت جک (JAC) یکی از تولید کنندگان اتومبیل چین است که درسال 1964 تاسیس گشت. این شرکت در ابتدای فعالیت خود خودروهای سنگین تجاری تولید می کرد. درسال 2000 نمونه های اس یو وی (SUV) و ون های (MPV) این شرکت نیز به بازار داخلی عرضه گشت و سرانجام در سال 2007 وارد بخش تولید خودروهای سبک و صادرات آن به کشورهای دیگر نمود. انواع شیشه جک به تفکیک مدل خودرو و کاربرد شیشه در مرکز خاوران موجود است که می توانید مشخصات آنها را در زیر مشاهده کنید و برای ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

شیشه اتومبیل جک توجوی ( شیشه جک J3)

جک توجوی یا همان جک J3، چهار سیلندر و 16 سوپاپ دارد و قدرت موتور آن 93 اسب بخار است. کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو و همچنین ترمز ABS آن امنیت سرنشین خودرو را تامین می کند. دارای سیستم رادیو پخش با قابلیت پخش MP3 و CD، پورت USB، ٦ بلندگو، آنتن روی شیشه است. از جمله امکانات جانبی آن می توان به موتور میتسوبیشی، گیربکس 5 سرعته دستی - سیستم هشدار دهنده باز بودن درب - فرمان هیدرولیک قابل تنظیم - سیستم تنظیم ارتفاع چراغهای جلو - قفل مرکزی به همراه ریموت کنترل - گرم کن شیشه عقب - سیستم کولر و تهویه مطبوع - صندلی عقب تاشو - سنسور دنده عقب - چراغ مه شکن جلو - چراغ جلو و عقب هالوژن - آئینه های جانبی برقی - رینگ آلومنیومی - چراغ لادری و برف پاک کن شیشه عقب اشاره کرد. مرکز خاوران این افتخار را دارد که شیشه جک توجوی سدان و شیشه جک توجوی هاچ بک را به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما مشتریان عزیز عرضه کند. لیست انواع شیشه جک J3 را در زیر مشاهده می کنید:

شیشه اتومبیل جلو جک J3

شیشه اتومبیل عقب جک J3

شیشه عقب جک توجوی از نوع هیتردار و دور مشکی موجود است.

شیشه اتومبیل لچکی جک J3

شیشه اتومبیل لچکی چپ و راست از نوع دور مشکی موجود است.

شیشه اتومبیل درب جلو جک J3

شیشه اتومبیل درب عقب جک J3

شیشه اتومبیل جک S5 مدل 2012

خودروی جک S5 یک شاسی بلند شهری دیفرانسیل جلو است و ظاهری بسیار زیبا دارد. چراغ‌های عقب این خودرو همانند آئودی در هنکام ترمز کردن از دو مربع کوچک تشکیل می‌شود، لازم به ذکر است که جک S5 خودروی بسیار محکمی است چراکه از 70 درصد فولاد آبدیده تشکیل شده است. شما می توانید انواع شیشه جک اس 5 را از اعم از شیشه عقب، شیشه جلو، شیشه درب ها و شیشه لچکی را از مرکز خاوران تهیه کنید. لیست انواع شیشه های جک S5 را می توانید در زیر مشاهده کنید:

شیشه جلو جک S5

شیشه اتومبیل جلو جک S5 از نوع هیتردار، دور مشکی و دو رنگ بالا سورمه ای موجود است.

شیشه اتومبیل عقب جک S5

شیشه اتومبیل عقب جک S5 در دو نوع موجود است: 1-هیتردار، دور مشکی و دو رنگ بالا سورمه ای 2-هیتردار، دور مشکی و دودی

شیشه اتومبیل درب جلو جک S5

شیشه اتومبیل درب عقب جک S5

شیشه اتومبیل درب عقب جک S5 در دو نوع "تمام رنگ سبز" و "دودی" موجود است.شیشه اتومبیل جک J5

خودروی جک J5 در همکاری با شرکت پنین فارینا طراحی شده، زیباترین مدل در میان خودروهای در حال تولید این برند است. 5 ستاره ای که از موسسه NCAP به آن اعطاء شده گواه بر آن است که این خودرو به همان اندازه که خوش قیافه است، ایمن نیز هست. نمای زیبای این خودرو شامل مواردی همچون آرایش شش ضلعی جلوپنجره، چراغ های پیچیده شده جلو، کروم کاری اطراف لامپ های مه شکن جلو و طراحی خردمندانه دیفیوزرهای عقب می گردد. این خودرو دارای شیشه عقب هیتردار و شیشه بالابر جلو و عقب برقی می باشد. لیست انواع شیشه جک J5 موجود در مرکز خاوران به تفکیک کاربرد عبارتند از:

شیشه اتومبیل جلو جک J5

شیشه اتومبیل جلو جک J5 از نوع دورمشکی در دو مدل "دو رنگ بالا سورمه ای" و "تمام رنگ سبز" موجود است.

شیشه اتومبیل عقب جک J5

شیشه اتومبیل عقب جک J5 از نوع هیتردار، دورمشکی و تمام رنگ سبز موجود است.

شیشه اتومبیل درب جلو جک J5

شیشه اتومبیل درب عقب جک J5