آینه اتومبیل کیا

آینه کیا

مرکز شیشه اتومبیل خاوران سال ها است که در زمینه انواع شیشه اتومبیل و آینه خودرو فعالیت می کند و تا کنون توانسته بیشتر سهم بازار را در دست بگیرد. شما می توانید در شیشه اتومبیل خاوران انواع آینه ها مانند آینه کیا، هیوندا، پراید، آینه پژو و ... را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری نمایید.
با پیشرفت علم و فن آوری، خودروها به طرز شگفت انگیزی پیشرفته شده اند تا بیش از پیش در خدمت رفاه و آسایش انسان قرارگیرند. در عین حال توجه به لوکسی و زیبایی خودروهای جدید باعث پیچیدگی فن آوری آنها نیز شده اند برای نمونه آینه های خودروهای جدید، که شاید به نظر عضو ساده ای ازخودرو به نظر آید اما خود دارای فن آوری و تکنولوژی شگرفی هستند و در هر مدل، کلاس و برند سازندگان خودرو متفاوت می باشد.

انواع آینه بغل کیا

آینه های کیا برحسب مدل های مختلف خودروهای تولیدشده شرکت کیا موتورز متفاوت هستند و در هر خودرو دارای آپشن های متفاوتی می باشند و همچنین دارای تنوع در طرح و شکل ظاهر هم می باشند. آینه های کیا بر حسب سال تولید خودرو متفاوتند و به گونه های تاشو دستی، تاشو برقی، رادار دار، بدون رادار، دوربین دار و... طبقه بندی میگردند.
"آینه بغل کیا" دارای تنوع در شکل و کارکرد می باشد و برحسب مدلها و نوع خودروهای کیا موتور به انواع تاشو برقی، تاشو دستی، گرمکن دار، الکتروکرومیک، راداردار، دوربین دار، و چراغ ولکام (خوش آمد) دار طبقه بندی میگردد.

اجزا آینه کیا

آینه ماشین نقش مهمی در کاهش تصادفات رانندگی دارند و روز به روز هم به تجهیزات بیشتری مجهز می شوند. آینه بغل کیا دارای یک کلید برای تنظیمات راحتتر می باشد که راننده می تواند بدون پایین کشیده شیشه ها آینه را تنظیم کند. همچنین آینه تاشو برقی ماشین ها هم باعث می شود که آینه ها هنگام پارک کردن خودرو از اسیب رسیدن در امان بمانند. اجزای دیگر آینه بغل کیا را می توانید در زیر مشاهده کنید.
  • قاب آینه
  • شیشه اینه
  • پد پشت شیشه آینه
  • موتور برقی
  • پایه آینه
  • گرم کن
  • سنسورهای متفاوت