آینه اتومبیل پژو

آینه پژو

آینه یکی از اجزاء مهم در خودرو می باشد. آینه های هر اتومبیل در واقع چشم های راننده در اطراف و پشت سر خودرو هستند که در هنگام حرکت به راننده دید و اطلاعات مفیدی از این زاویا می دهند و تنظیم صحیح و دقت درنحوه استفاده از آینه های خودرو باعث جلوگیری از تصادفات شدید در رانندگی می شود. آینه پژو دارای اجزاء متعددی می باشد. شما می توانید در شیشه اتومبیل خاوران انواع آینه خودرو را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری نمایید. در ضمن جهت نصب و تعویض شیشه اتومبیل خود می توانید به مرکز ما مراجعه کنید.
انواع آینه های موجود در شیشه اتومبیل خاوران برای خودروهای پژو عبارتند از:

 • آینه پژو 405
 • آینه پژو 207
 • آینه پژو 206
 • آینه پژو پارس
 • آینه پژو ELX,XLS
 • اجزای آینه بغل پژو

  در مرکز شیشه اتومبیل خاوران انواع شیشه برای پژو موجود است که علاوه بر شیشه اتومبیل آینه هم موجود است . در ابتدا اجزای متشکل آینه بغل پژو را ذکر می کنیم تا بیشتر با "آینه پژو" آشنا شویم.

  قاب آینه پژو

  قاب آینه پژو همچنان که در تصاویر بالا و زیر مشخص است نمای بیرونی آینه است و باعث زیبایی و شکیل بودن آینه خودرو می شود. قاب آینه پژو پارس – قاب آینه پژو پارس سال- قاب آینه پژو 405 –قاب آینه پژو 206 – قاب آینه پژو 207

  فلاپ آینه پژو

  معمولا به قسمت هم رنگ با رنگ خودرو درآینه بغل، فلاپ آینه گفته می شود که جز اجزاء زیبا کننده و شکیل کننده آینه ماشین است.

  فرم آینه پژو

  فرم آینه پژو در واقع پلیت یا صفحه زیرین شیشه آینه می باشد که از اجزاء درونی و مهم آینه است. وظیفه اتصال حرکات موتور به شیشه آینه و یا در واقع چپ و راست و یا بالا و پایین کردن آینه جانبی خودرو را برعهده دارد.(حرکت در چهار جهت).

  پایه آینه پژو

  پایه آینه پژو محل اتصال آینه پژو با بدنه خودرو را تشکیل می دهد و برحسب شکل و نوع خودروی پژو متفاوت در شکل ظاهری می باشد. البته ناگفته نماند پایه آینه بیرونی و درونی سربی و پلاستیکی می باشد.

  موتور آینه پژو

  موتور آینه پژو گرداننده و حرکت دهنده صفحه آینه بغل پژو بوده و در ضمن این موتور در پشت پلیت و یا پد صفحه شامل شیشه ی آینه می باشد. و نوع دیگر موتور آینه جهت تاکردن اتوماتیک آینه بغل پژو می باشد. (موتور تاشو برقی)

  راهنمای آینه بغل پژو

  راهنمای روی آینه امروزه خیلی طرفدار دارد و جز لاینفک آینه های جدید را تشکیل میدهد. آینه پژو راهنمادار بسیار سودمند در جلوگیری از تصادفات می باشد