آینه اتومبیل پراید

آینه پراید

آینه پراید موجود در خاوران گلس از انواع مختلف و با بهترین کیفیت طراحی و تولید شده اند. باید بدانید که آینه ها یکی از مهم ترین وسایل جانبی خودروها هستند که باعث افزایش قدرت دید اطراف برای راننده می شوند. بنابراین باید جنس بدنه و شیشه آن کیفیت مناسبی داشته باشد چراکه به عنوان مثال آینه بغل پراید که در بیرون از ماشین قرار دارد به مرور زمان و بر اثر تابش مستقیم نور خورشید و باران اسیدی و ... ظاهر نامناسبی به خود می گیرد و دچار تغییر رنگ می شود. آینه های موجود در خاوران گلس از با کیفیت ترین ها هستند که خیال شما را از بابت هرگونه آسیب راحت می کنند. در ادامه انواع آینه پراید و مشخصات فنی آن معرفی شده است. شما می توانید تمامی خدمات مرتبط با شیشه اتومبیل مانند نصب و تعویض شیشه خودرو و حتی فروش عمده را از مرکز خاوران دریافت کنید.

انواع آینه

انواع آینه بغل پراید راست و چپ

آینه بغل پراید در انواع مدل های آینه معمولی، تاشو، راهنما دار و اسپرت تولید می شود که با توجه به نوع خودرو بر روی آنها نصب می شود.

آینه بغل پراید معمولی

آینه بغل معمولی پراید که در مدل های اولیه پراید نصب می شد، به صورت ثابت است و حالت فنری داشته که باعت می شد در هنگام برخورد با اجسام از شکستگی آن جلوگیری شود.

آینه بغل پراید تاشو

این مدل آینه ماشین در ابتدا پس از تولید پراید 141 بر روی آن نصب شد و پس از آن بر روی انواع دیگر مدل های این خودرو (132-111-131-151و...) نصب گردید. آینه بغل پراید تاشو به گونه ای طراحی شده که به راحتی در زمان نیاز ، مثلا عبور از محل های باریک و هنگام پارک، می توان آن را با دست جمع نمود. این آینه از جنس پلاستیک فشرده است و با داشتن استحکام بالا در مقابل ضربات احتمالی می تواند سالم بماند.

آینه پراید تاشوی راهنما دار

خصوصیات این آینه همانند آینه پراید تاشو می باشد با این تفاوت که دارای یک چراغ راهنما بر روی خود می باشد. آینه پراید تاشوی راهنما دار به صورت کارخانه ای بر روی پرایدهای تولیدی نصب نمی شود.

آینه بغل اسپرت پراید

این آینه که بسیار کوچک است و میدان دید کمی را به راننده ارائه می کند، به جهت جنبه تزئینی بر روی خودرو نصب می شود.

قاب آینه بغل پراید

اکثر آینه های جانبی از جنس کائوچو یا پلاستیک فشرده هستند که در رنگ های مختلف و متناسب با بدنه خودرو طراحی و تولید شده اند. طراحی قاب آینه پراید بسته به نوع طراحی بدنه خودرو می تواند متفاوت و به صورت ساده، راهنما دار و یا با پوشش کروم باشد. برای تهیه قاب آینه بغل پراید متناسب با مدل خودروی خود با کارشناسان خاوران گلس در ارتباط باشید و از ایشان مشاوره بگیرید.