آینه اتومبیل نیسان

آینه نیسان

حال خالی از لطف نیست مختصری درباره تاریخچه شرکت نیسان صحبت کنیم. این شرکت در سال 2012 در بین ششمین کارخانه های خودرو ساز بزرگ جهان جای گرفت.
شرکت نیسان که در سال 1918 توسط اقای یوشیستو که آیکاوا در شهر یوکوهاما ژاپن تاسیس شد. ریشه آن در شرکت داتسون بود. (شرکت خوشه ای داتسون) که مالکانش سه نفر بودند که تنها یک خودرو ساخته بودند و نام خودروی تولیدیشان را از حروف نام هر کدام از آن ها قراردادند و در نهایت خودرو به نام دات شهرت یافت. که بعدها به داتسون که در ژاپنی شرکتهای رنو، نیسان (برند لوکسش بنام اینفینیتی است) است مشهور شد. شما می توانید تمام خدمات مرتبط با شیشه اتومبیل و آینه ماشین را از نصب و تعویض شیشه خودرو گرفته تا فروش عمده از مرکز شیشه اتومبیل خاوران دریافت کنید.

خرید آینه وانت نیسان

آینه نیسان وانت در نوع تاشو دستی و ساده می باشد و دارای پایه، قاب بیرون و شیشه اتومبیل آینه بغل نیسان وانت می باشد.

انواع آینه نیسان

لا آینه بغل نیسان وانت از یک نظر به قاب کوچک و قاب بزرگ تقسیم میگردد. ولی از نظر شکل ظاهری به پایه فلزی ،دستی معمولی، دستی بدون تنطیم طرح جدید و انواع دیگری که در حال طراحی و عرضه به بازار می باشد ازجمله "شیشه اتومبیل خاوران" در حال تکمیل و عرضه آینه بغل نیسان وانت بوده و این مژده را به مشتریان و همکاران گرامی خواهیم داد که بزودی میتوانند آینه بغل تاشو برقی وانت نیسان را تجربه کنند.