آینه اتومبیل سمند

آینه سمند

یکی از مهمترین اجزا هر خودرو شیشه اتومبیل و آینه های بغل ماشین هستند. خرید و انتخاب درست آینه ها برای خودرو بسیار مهم است. آینه سمند از ابتدای تولید نخستین خودروی ملی (EL) یا همان سمند کلاسیک تاکنون تغییراتی داشته است. شیشه اتومبیل خاوران تمامی خدمات مرتبط با انواع شیشه اتومبیل و آینه سمند را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است. این خدمات شامل نصب و ترمیم شیشه اتومبیل همچون ترمیم، تعویض، نصب آینه سمند و آب بندی شیشه خودرو می باشد.

انواع آینه سمند

آینه بغل سمند LX

آینه سمند lx مدل معروف خانواده سمند است در این مدل اصلاحاتی انجام گرفته و اپشن های بهتری به سمند اضافه شده است. از جمله آینه های جانبی برقی شدند. در آینه های تاشو برقی سمند lx حرکت عمودی و افقی آینه ها توسط موتوری الکتریکی با واسطه چرخ دندهایی کوچک انجام میشود.
یکی از استانداردهای ایمنی مربوط به اینه بغل خودرو این است که آینه های بغل خودرو باید طوری روی درب یا بدنه (ستون) خودرو نصب شوند تا در برخورد با یک استوانه فرضی کمترین اسیب و ضربه را به آن استوانه (که در واقع منظور انسان می باشد) وارد سازند و در واقع تاشوندگی در هر دو جهت را داشته باشند. در ضمن شما می توانید برای خرید و نصب و تعویض انواع شیشه اتومبیل با شماره تلفن های ما در تماس حاصل فرمائید و یا از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید.

آینه راهنما دار تاشو برقی سمند

پس از انجام تحقیقات و آزمایشات فنی متعدد توسط متخصصین مشخص شد وجود راهنما روی آینه بغل خودروها بهتر و موثر تر از وجود راهنما روی گلگیر خودروها می باشد. طبق استاندارد بین الملی آینه بغل هر خودرو باید متناسب با بدنه و نسبت تصویری 1:1 به شدت میدان دید را محدود سازد.
استاندارد ECE که در اکثر نقاط دنیا مورد استفاده قرار میگیرد اجازه استفاده از آینه های تخت، محدب و کروی را میدهد. معمولا در آینه بغل سمند راهنمادار یک قسمت بزرگ محدب با بخش کروی دیگری ترکیب می شود و این دو قسمت توسط نقطه چین که مشخص است از هم جدا میشوند. در هنگام رانندگی دید راننده با نگاه کردن به این دو نوع آینه سمند پرسپکتیو مجزایی را برایش فراهم میسازد.

آینه بغل سمند سورن EF7

سمند سورن اولین شکل جدید سمند است که درسال 1385 معرفی و روانه بازار شد آینه بغل سمند سورن تاشو برقی گرمکن دار و دارای راهنما روی اینه می باشد.

اجزای آینه سمند

این وسیله هم مانند تمام آینه های دیگر دارای پایه، قاب، فلاپ، پد یا صفحه، شیشه آینه در صورت برقی بودن موتور برقی تاشو و موتور برقی تنظیم کننده و در حالت دستی بودن موتور مکانیکی تنظیم کننده آینه و در سری های جدید راهنما هم جز اجزائ تشکیل دهنده آینه بغل می باشد. در "شیشه اتومبیل خاوران " علاوه بر تعمیر انواع این وسیله ها تمامی قطعات یدکی آینه بغل و انواع شیشه اتومبیل سمند را موجود دارد. و در عین حال آینه های جانبی و داخلی سمند EL,LX,ELX,LXEF7,SOREN,SEو...بطور کامل موجود می باشد و مشتریان گرامی جهت تعمیر و یا تعویض انواع آینه های سمند و شیشه اتومبیل می توانند به آدرس "شیشه اتومبیل خاوران " مراجعه نمایند.