آینه اتومبیل تیبا

آینه تیبا

تیبا این محصول چند ملیتی تولیدی گروه سایپا است. اولین بار در کاشان در سال 1388 با نام مینیاتور تولید شد. تیبا با موتور تقویت شده پراید که با کمک کمپانی آلمانی FEVوگروه طراحی ایتالیایی IETبه همراه گروه آنجلینی و طراح معروف آن هارادا و با همکاری مهندسین ایرانی تیم طراحی سایپا بلاخره با هزینه ای 15 میلیون دلاری در آن سال به بازار معرفی و عرضه گردید. جهت خرید شیشه اتومبیل و آینه بغل تیبا و آینه وسط تیبا میتوانید با مراجعه به مجموعه شیشه اتومبیل خاوران با خیالی آسوده بهترین نوع و برند شیشه اتومبیل و آینه موجود در بازار را تهیه فرمایید.

انواع آینه های تیبا

در مجموعه شیشه اتومبیل خاوران انواع آینه های تیبا و تیبا 2 موجود می باشد.

آینه بغل تیبا

آینه بغل تیبا فابریک دستی تنها در دو نوع تنظیم برقی و تنظیم دستی موجود است و "آینه تیبا" به صورت فابریک و اصلی، تاشو دستی بوده و اصولا تاشو برقی ندارد.

اجزای آینه تیبا

آینه بغل تیبا شامل پایه، فلاپ، قاب،شیشه آینه، موتور حرکت دهنده شیشه آینه که در دو نوع دستی (مکانیکی) و برقی می باشد. آینه تیبا شامل قاب، فلاپ داخلی،شیشه آینه، پد پشت شیشه آینه، موتور حرکت دهنده شیشه آینه مکانیکی، پایه می باشد. که در حالت کلی تاشو برقی نبوده و به صورت دستی تا می شود. آینه وسط تیبا نیز ساده بوده و آپشن خاصی ندارد.
در ضمن کلیه آینه های تیبا، تیبا 2 مدل برقی نیز به صورت اسپورت و در واقع آپشن اضافه به بازار آمده است. آینه بغل تیبا راهنما دار هم به صورت اسپورت و آپشن اضافه تولید شده است.